Zjistěte, jak blízko je vaše penze

Těšíte se na svůj řádný, neomezený a zasloužený odpočinek, ale nevíte, kdy přesně vás čeká a jak se k tomuto údaji dostat? Přemýšlíte, jak nejlépe se připravit na svou penzi? S námi to pro vás bude vyloženě hračka, protože všechny informace jsme posbírali za vás, pravidelně je aktualizujeme a nabízíme vám také úžasný způsob výpočtu penzijního věku, který vám zabere pouhých několik minut. Pomocí všech těchto aspektů se jasně dozvíte, co vás čeká během velké životní změny.

Ušetříme vám čas a usnadníme odpočinek

Zasloužený odpočinek je důležitý a ještě důležitější je vědět, kdy přesně vás čeká. Odchod do důchodu kalkulačka je pro vás nejlepším řešením složitých výpočtů. Do našeho online formuláře zadáte tři své osobní údaje, a to datum narození, pohlaví a počet dětí. To je vše, co s námi potřebujete k rychlým, jednoduchým a spolehlivým výpočtům. Není nic lepšího, než se co nejdřív informovat o tom, co vás čeká v budoucnosti a ve společnosti penzijního věku a dalších informací se vám to zaručeně podaří. Budete dokonale připraveni na vše, co by vás mohlo jen potkat.