Pohlcení sluneční energie

Nedat zlodějům šanci

Přáli byste si opatřit své auto tmavšími autoskly? Je tu možnost tónování autofólie. Jsme tu, jsme autorizované středisko LLuman, fólie pro Vás. Folie na skla sami nainstalujeme, instalace je možná po celý rok, proto nemusíte na nic čekat.

Tónování pokovením

Při své práci si opíráme o zkušenosti nasbírané v průběhu mnoha let. Na Vaše autosklo používáme vždy folii z jednoho kusu. Autofólie můžeme instalovat i na přední dveře u řidiče a spolujezdce, přestože je zde omezena prostupnost světla. Na zadní část vozu není propustnost fólie nijak omezena. Na Vás vůz mohou být instalovány bezpečnostní fólie, podle Vaší libosti. Rovněž i protisluneční fólie.

Protisluneční fólie

Protisluneční fólie má své neocenitelné výhody. Nejen, že budou okna tmavě zabarvená, průhlednost z vozu skrze fólie je celkem vysoká, ale zároveň pohlcuje a odváží, co nejvíce tepla a světla. To oceníte zejména v horkých, letních dnech. Naopak v zimě odráží teplo směrem do vozu, a proto se Vám budou rychleji rozmrazovat zadní skla vozu a rychleji se interiér zahřeje. Autofólie nám přináší spoustu výhod.