Dřevěná okna

Rozhodujete se z nabídky na trhu s okny, jaká okna by se hodila pro váš nový dům? Pokud dáváte raději přednost opravdu vysoké kvalitě a jste spíš přírodní typ, rozhodněte se pro dřevěná okna, která zde pro vás nabízí naše společnost.
Proč dřevěná okna právě od nás? Třeba proto, že je naše společnost ryze česká, má dlouholeté zkušenosti na trhu s okny,a zabývá se výrobou kvalitních eurooken, vstupních dveří, garážových sekčních vrat a zimních zahrad ze dřeva. To vše vyrábí a montuje z vysoce kvalitních certifikovaných materiálů, splňujících evropské normy nezávadnosti, které nakupuje u renomovaných českých i zahraničních výrobců.

Vy zadáte, my vyrobíme a namontujeme

Pokud se rozhodnete pro dřevěná okna, která si zadáte k výrobě u naší společnosti, provedeme kompletní demontáž vašich starých oken, vyrobíme a namontujeme vám okna nová s veškerým dalším příslušenstvím jako jsou vnitřní a vnější parapety, rolety, žaluzie a jiné, a poskytneme na okna kompletní záruční i pozáruční servis.