Atraktivní cenové relace

Získání nové offshore společnosti stojí neuvěřitelně nízkých 1350 EUR! A co vše tato cena zahrnuje? Vše co je třeba do začátku podnikání! Hned na začátku Vám ověříme název firmy, který jste si vybrali. Zajistíme Vám notářské a jiné zápisy přímo v Belize, kde bude mít Váš podnik sídlo. Registrace do tamního Obchodního rejstříku včetně úhrady poplatků je samozřejmostí. V ceně je také daň z příjmu na rok, kdy jste začali podnikat. Dodáme Vám tak razítko, akciový certifikát. Všechny potřebné dokumenty Vám budou doručeny, kam si budete přát!

Společnými silami vybereme to pravé pro Vás

Hledáte-li podnik, který Vám nejlépe poradí se začínající firmou, obraťte se na Companies & offices, a.s. Spolupráce s námi se Vám rozhodně vyplatí, zejména tehdy, kdy chcete pomoci se založením offshore společnosti v zahraničí.